poznaj nas

Firma

ADRO to firma branży stoczniowej o jednej z największych rozpoznawalności. Realizujemy remonty i budowę statków na terenie Europy. Pracujemy dla Państwa w każdym miejscu. Na czas.

W ADRO kadra specjalistów pracuje z myślą by sprostać wymaganiom klientów. Dążymy do tego, aby stać się wyróżniającą się w Europie firmą budującą i remontującą statki, wykonującą konstrukcje stalowe, remontującą jednostki na czas ale też tworzyć usługi i produkty związane z przyszłością branży stoczniowej.

Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy ugruntowaną pozycję wykonawcy, który posiada ogromne doświadczenie i potrafi dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Do tej pory wykonaliśmy wiele remontów statków dla europejskich firm w tym w Niemczech, Holandii. W naszej codziennej działalności biznesowej staramy się sprostać bieżącym sytuacjom rynkowym dlatego optymalizujemy procesy, wyposażamy ekipy pracowników we właściwe i nowoczesne narzędzia pracy dzięki czemu osiągamy wysoką wydajność działań.

W procesie budowy i remontów statków poprawiamy jakość poprzez optymalizację samych materiałów i metod pracy. Swoją konkurencyjność budujemy poprzez system mobilnym ekip remontowych, które są w stanie pracować zadaniowo przy wybranym projekcie w każdym miejscu wskazanym przez klienta.

Kadra zarządzająca nieustannie szuka nowoczesnych rozwiązań podnoszących wydajność pracy Adro. Stąd też wdrożyliśmy nowe technologie

ADRO w swoje strategicznej wizji rozwoju nowych usług i produktów przyjęło wizję przedsiębiorstwa, które jest aktywnym partnerem rozwoju morskiej energetyki, w tym szczególnie farm wiatrowych. 

nasze usługi

Czym się zajmujemy?

Wiodącą branżą Adro jest branża stoczniowa - remontujemy i budujemy statki.

Oferta usług ADRO zawiera również budowę i remonty obiektów inżynierskich w szczególności mostów i wiaduktów, wiatraków oraz obiektów użyteczności publicznej.

 Intensywnie rozwijamy się w obszarze morskich farm wiatrowych

Pracujemy w całej Europe, posiadamy certyfikaty umożliwiające realizację zleceń dla zagranicznych kontrahentów

jakość przede wszystkim

CERTYFIKATY I REFERENCJE

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Cookies Policy.

ok