powrót do listy aktualności

DZIESIĘCIOLECIE FIRMY ADRO

10.11.2016

Firma ADRO, już od dekady, z powodzeniem pracuje na swój sukces. Zawdzięcza go wysoko wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze oraz zaufaniu, jakim każdego dnia obdarzana jest przez swych kontrahentów.

 

To właśnie dla tych, których ten sukces jest udziałem, odbyło się w dniu 21 maja 2016 roku uroczyste przyjęcie z okazji dziesięciolecia firmy, skupiające blisko stu pięćdziesięciu gości, zarówno z Polski, Niemiec, jak i Holandii. Zaproszeni przybyli do Hotelu Ibis w Redzie, który przez kilka następnych godzin rozbrzmiewał dźwiękami muzyki oraz licznych toastów, wznoszonych za pomyślność i rozwój firmy.

 

Zanim jednak goście dali się porwać radosnej zabawie i tańcom, w pierwszej kolejności odbyła się część oficjalna obchodów tego jubileuszu. Specjalnie na tę okoliczność, firma eventowa przygotowała i poprowadziła program, który przybliżył zgromadzonym wieloletnią historię firmy ADRO. Na repertuar złożyły się także ciekawostki, nowinki i zabawne opowiastki z życia firmy.

 

Pozostając w przyjemnej atmosferze, wspaniałym akcentem okazało się, w szczególności dla najbardziej zaangażowanych pracowników - wręczenie nagród jubileuszowych, w podzięce za codzienny trud, który w tym wyjątkowym dniu został doceniony i wyróżniony.

 

Bogato wypełnioną część oficjalną zakończyło wystąpienie Prezesa ADRO, w którym złożył wszystkim zgromadzonym podziękowania za wspólnie spędzone dziesięć lat trwania firmy oraz dokonał symbolicznego pokrojenia wyśmienitego, jubileuszowego tortu. Po słodkim poczęstunku i uroczystej kolacji, goście z ochotą ruszyli na parkiet, gdzie mieli okazję dać upust dobrym emocjom. Znakomite nastroje dopisywały, gdyż radosną zabawę przeplatały występy artystyczne, jak również ciekawe konkursy z nagrodami. Wszystkie te atrakcje złożyły się na solidną dawkę dobrego humoru, czego skutkiem okazała się fantastyczna zabawa do białego rana.

 

Cóż to był za wieczór! Starsi o dziesięć lat, bogatsi o doświadczenie i wzmocnieni siłą naszej wspaniałej załogi, dziękujemy wszystkim za doskonałą, wspólną zabawę. Z ufnością patrząc w przyszłość oraz licząc na dalsze, niesłabnące zaangażowanie w stały rozwój firmy, wierzymy, że spędzimy razem jeszcze niejeden jubileusz ADRO!

zobacz następną aktualność

Adro - Sponsor Karate Klub Wejherowo

19.07.2016 zobacz powrót do listy aktualności

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Cookies Policy.

ok